İstanbul Cep Telefonu Tamiri

Cep telefonunuzun ekranı her an kırılabilir veya bozulabilir. Mobil cihazınız bozulduğunda İstanbul’da güvenilir ve hızlı bir şekilde tamir ettirebileceğiniz bir yer arıyorsanız Cepfix.com hızlı ve güvenilir çözümler üretiyor.

Akıllı telefon tamir servisi olan Cepfix, hızlı ve hayat kolaylaştırıcı yöntemleriyle telefonu bozulanlara pratik çözümler üretiyor. Telefonunuzun markasını, modelini ve arıza nedenini belirtip anında tahmini fiyat alabildiğiniz Cepfix’te hızlı bir şekilde tamir işlemine başlamanız mümkün.

Cepfix’te telefonunuzun garanti durumuna göre ister avantajlı fiyatla yetkili serviste garantinz bozulmadan isterse Cepfix garantisiyle tamirini gerçekleştirebilirsiniz.

Cepfix, telefonunuzda oluşabilecek ses problemi, cihazın açılmaması, pilin şarj olmaması, reset yapılamama, butonların çalışmaması, şarj soketi arızası, dokunmatik cam kırığı, panelde soyulma, hafıza kartı, ışık sensörü, kırık cam, ses tuşu, Touch ID, kulaklık, titreşim, sim kart, kablosuz ağ sorunu gibi arızaları gideriyor. Eğer cihazınızın ekranında bir sorun varsa, Cepfix.com'a girip arıza durumuna göre, cep telefonu ekran fiyatları hakkında tahmini bir bilgi edinebilirsiniz.

Siparişi verdiğiniz gün içinde İstanbul’da kapınıza kadar gelip telefonunuzu elden alan Cepfix, tamir süresi boyunca sizi telefonsuz bırakmamak adına yedek telefon veriyor. Samsung Galaxy Ace 4 veya iPhone 5c modellerinden biri olan yedek telefonu, cihazınız tamir edilene kadar rahatça kullanabiliyorsunuz. Türkiye genelinde ise anlaşmalı olduğumuz kargo şirketi bizim adımıza adresinizden cihazınızı ücretsiz gönderebilirsiniz.

Anadolu yakası; Avrupa yakası, Kadıköy, Üsküdar, Bostancı, Ataşehir, Kartal, Pendik, Tuzla, Avrupa yakası; Beşiktaş, Mecidiyeköy, Levent, Maslak, Merter, kısacası İstanbul’un her yerinde adresinize servislerimiz geliyor ve telefonunuzu teslim alıyor. Türkiye genelinde ise anlaşmalı olduğumuz kargo şirketi bizim adımıza adresinizden telefonunuzu teslim alıyor.

Cepfix, uzman ekipleri tarafından yapılan arıza tespiti sonrası onayınızla birlikte telefonunuzu tamir edip en kısa zamanda yepyeni haliyle size teslim ediyor. Bu süre zarfında hizmet numaranızı siteye girerek telefonunuzun tamir sürecini takip etme şansınız da var. Ayrıca sorularınız için 0850 532 0712’yi arayarak Cepfix müşteri hizmetlerinden destek alabilirsiniz. Tamir işlemi bitip telefonunuzu teslim aldığınızda, kapıda ister kredi kartı ile ister nakit olarak ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz.

İstanbul'da cep telefonu tamiri için doğru adres Cepfix.com

Cep telefonunuzun markasını, modelini ve arıza nedenini belirterek tahmini fiyat almak için buraya tıklayın.

 
Çağrı Merkezi 0850 532 0712