Hakkında

Günlük yaşantımızın vazgeçilmezi haline gelen akıllı telefonlarımızı bir an olsun yanımızdan ayırmıyoruz. İş, sosyal medya, bankacılık işlemleri, oyun veya müzik gibi çeşitli alanlarda onları sürekli kullanıyoruz. Durum böyle iken hatalı kullanım, sıvı teması gibi küçük dikkatsizlikler sonucu telefonun düşüp kırılması ile telefonunuz bozulup hasar görebiliyor.

Ancak bundan böyle cep telefonum bozuldu diye dert etmeye gerek yok. Artık cep telefonu tamirinde çözümü ayağınıza getiren bir servis var. SAS Servis Teknolojileri A.Ş. çatısı altında kurulmuş olan ve şu an sadece İstanbul’da faaliyet gösteren Cepfix, mobil cihazlarınızın problemlerine çözüm getiriyor. Yerinizden kalkmadan cep telefonu tamiri iddiasıyla yola çıkan Cepfix, hızlı ve pratik hizmetiyle teknik servislerde sıra bekleme derdine son veriyor.

Cepfix ile ekranı kırılmış, çalışmayan, suya düşmüş veya çeşitli sorunları olan akıllı telefonlarınızı hızlı ve kolay bir şekilde tamir ettirmeniz mümkün. Cepfix’in en önemli özelliği mobil cihazınızı kapınızdan alıp geri evinize teslim ediyor olması. Ayrıca cep telefonunuz tamirdeyken telefonsuz kalmamanız adına yedek telefon veriyoruz. Size vereceğimiz Samsung Galaxy Ace 4 veya iPhone 4 modellerinden birini cihazınız tamir edilene kadar kullanma şansına sahip oluyorsunuz. Cepfix’de telefonunuzun markasını, modelini ve arıza nedenini girip 3 adımda tahmini fiyat alarak sipariş işlemine geçebiliyorsunuz. Sipariş verdiğiniz gün içinde ekibimiz evinizden telefonunuzu teslim alıyor ve onarım süresince kullanmanız için size yedek telefon veriyor.Ardından uzman teknisyenlerimiz tarafından yapılan arıza tespitinin ardından sizin onayınızla birlikte tamir işlemine başlanıyor ve en kısa sürede yepyeni haliyle evinize ulaştırılıyoruz.

Cepfix’in hizmetleri sadece bireysel müşteriler ile sınırlı değil. Kurumsal müştelerilerimiz birden fazla telefon tamirini talep edip takibini kolayca yapabiliyor.

Telefonunuz tamirdeyken size verdiğimiz yedek telefon içindeki App’den veya hizmet numarası ile internet sitesinden telefonunuzun durumunu takip edebiliyorsunuz. Cepfix olarak, cihazın açılmaması, pilin şarj olmaması, ses problemi, reset yapılamaması, bluetooth problemi, yön sensörü, ses tuşu, Touch ID, sim kart, titreşim ve hafıza kartı sorunu, yan buton bozukluğu, şarj soketi arızası, dokunmatik cam kırığı, kablosuz ağ ve ekran sorunu gibi mobil cihazlarınızda oluşabilecek birçok arızaya çözüm buluyoruz. Ayrıca cihazınızda değişen her parça için 6 ay parça garantisi sunuyoruz.

Akıllı telefonunuzu tamir ettirecek hızlı, pratik ve sizi yormayacak bir servis arıyorsanız, en doğru adrestesiniz. Kaliteli, güvenilir uygulamalarımız ve uzman ekibimizle cep telefonu tamiri konusunda tüm ihtiyaçlarınız için yanınızdayız. Cepfix ile bozulan cep telefonlarınızı oturduğunuz yerden tamir ettirmenin keyfini çıkarın. Şimdilik sadece İstanbul’da hizmet veren servisimiz ileriki günlerde diğer büyükşehirlerde de sizlerle buluşacak.

Cepfix kurucuları

3 ortak olan Serhan Gülfidan, Sinan Gülfidan ve Ahmet Tigrel; tanıdıklarının ve kendilerinin başına gelen talihsiz tamir vakaları, haftalarca dönmeyen telefonlar, kurumsallıktan uzak kuruluşlarla yaşadıkları sorunlar sebebiyle Cepfix gibi bir internet girişimi kurmaya karar vermiş.

Cepfix’i müşteri memnuniyeti ile anılacak bir şirket olma hedefiyle kuran 3 ortak, amaçlarının telefon tamir etmekten öte Cepfix'i bir güven simgesi haline getirmek olduğunu söylüyor.

 
Çağrı Merkezi 0850 532 0712