Hakkında

Birçoğumuzun neredeyse bir an olsun yanından bile ayırmadığı mobil cihazların artık günlük yaşantımızın bir vazgeçilmezi olduğu tartışmasız bir gerçek. Kullanıcılar, işten eğlenceye, sosyal medyadan internet bankacılığına bütün ihtiyaçlarını mobil cihazlar ile rahatlıkla giderir bir hale geldi. Bütün bu avantajlarının yanında mobil cihazların bu kadar sık ve devamlı kullanımı kazaları da beraberinde getiriyor.

Artık bu gibi durumlarda Cepfix yanınızda! Tamir için internet sitemizden kolayca vereceğiniz bir sipariş ile kuryemiz istediğiniz adresten mobil cihazınızı teslim alarak Cepfix Servis'e veya ilgili yetkili servise ulaştırır. Siparişinizin her aşamasında e-posta veya telefon yoluyla bilgilendirilerek, tamir için belirlenen fiyat onayınıza sunulur ve bu fiyat için onay alınmadan cihaza kesinlikle bir müdahalede bulunulmaz. İstanbul dışındaki müşterilerimiz MNG ile anlaşmamız dahilinde cihazlarını ücretsiz olarak kapıdan teslim edebilir ve aynı şekilde teslim alabilirler.

SAS Servis Teknolojileri A.Ş. çatısı altında kurulmuş olan ve şu an tüm Türkiye genelinde faaliyet gösteren Cepfix, mobil cihazlarınızın problemlerine çözüm getiriyor. Yerinizden kalkmadan cep telefon tamiri iddiasıyla yola çıkan Cepfix, hızlı ve pratik hizmetiyle teknik servislerde sıra bekleme derdine son veriyor.

Cepfix ile ekranı kırılmış, çalışmayan, suya düşmüş veya çeşitli sorunları olan akıllı telefonlarınızı hızlı ve kolay bir şekilde tamir ettirmeniz mümkün. Ayrıca cep telefonunuz tamirdeyken telefonsuz kalmamanız adına yedek telefon hizmeti de sunuyoruz. Size vereceğimiz Samsung A5 ve iPhone 6, 5s ve 5se modellerinden birini cihazınız tamir edilene kadar kullanabilirsiniz. Cepfix’de telefonunuzun markasını, modelini ve arıza nedenini girip tahmini fiyat aldıktan sonra 3 adımda siparişinizi tamamlayabilirsiniz.

Cepfix’in hizmetleri sadece bireysel müşteriler ile sınırlı değil. Kurumsal müşterilerimiz birden fazla telefon tamiri talep edip bu taleplerin takibini de kolayca gerçekleştirebiliyor.

Kurumsal müşterilerimize kullandıkları cihazın modeli ve şirketin özel ihtiyaçları doğrultusunda bir fiyat teklifi verilir ve böylece müşterilerimizin en uygun fiyata en iyi hizmeti alması sağlanır. Firmamız aynı zamanda kurumsal müşterilerimizin toplu cihaz alımı yaptığı durumlarda, müşterilerimize bu cihazlara ilişkin geniş kapsamlı kasko hizmeti de vermektedir.

Telefonunuz tamirdeyken hizmet numarası ile internet sitesinden telefonunuzun durumunu takip edebilirsiniz. Cepfix olarak, cihazın açılmaması, pilin şarj olmaması, ses problemi, reset yapılamaması, bluetooth problemi, yön sensörü, ses tuşu, Touch ID, sim kart, titreşim ve hafıza kartı sorunu, yan buton bozukluğu, şarj soketi arızası, dokunmatik cam kırığı, kablosuz ağ ve ekran sorunu gibi mobil cihazlarınızda oluşabilecek birçok arızaya çözüm buluyoruz. Ayrıca cihazınızda değişen her parça için 1 yıl parça garantisi sunuyoruz.

Akıllı telefonunuzu tamir ettirecek hızlı, pratik ve sizi yormayacak bir servis arıyorsanız, en doğru adrestesiniz. Kaliteli, güvenilir uygulamalarımız ve uzman ekibimizle cep telefonu tamiri konusunda tüm ihtiyaçlarınız için yanınızdayız. Cepfix ile bozulan cep telefonlarınızı oturduğunuz yerden tamir ettirmenin keyfini çıkarın.

 

 
Çağrı Merkezi 0850 532 0712