Cep Telefonu Tamiri

Cep telefonunuzun ekranı her an kırılabilir veya bozulabilir. Mobil cihazınız bozulduğunda güvenilir ve hızlı bir şekilde tamir ettirebileceğiniz bir yer arıyorsanız cepfix.com hızlı ve güvenilir çözümler üretiyor.

Akıllı telefon tamir servisi olan Cepfix, hızlı ve hayat kolaylaştırıcı yöntemleriyle telefonu bozulanlara pratik çözümler üretiyor. Telefonunuzun markasını, modelini ve arıza nedenini belirtip anında tahmini fiyat alabildiğiniz Cepfix’te hızlı bir şekilde tamir işlemine başlamanız mümkün.

Cepfix, telefonunuzda oluşabilecek Note 9 Kalem (gold), Hırsızlık, Cihaz takılıyor, Lens kırık/çatlak, Ekran (LCD) Donuyor, iç kırık + revize ekran, Sub Board +Anakart , LCD Ekran kırık, Batarya soketi, Şarj Çabuk Bitiyor, Wifi onarım, Şarj soketi kırık, Dokunmatik tepki vermiyor, Pixel kaybı, Diğer, Sıvı teması, Hafıza Kartı Sorunu, Titreşim sorunu, Sim kart sorunu, Panellerde Soyulma, Kasa kırık/çatlak, Bluetooth problemi, Kablosuz ağa bağlanamıyor, Reset yapılamıyor, Şebeke gidip geliyor, Servis yok/arama yapmıyor, Kendiliğinden kapanıyor, Kendiliğinden açılıp kapanıyor, Cihaz kapanmıyor, Cihaz açılmıyor, Yan buton çalışmıyor, Ses tuşu arızalı, Kilit tuşu arızalı, Home buton çalışmıyor, Video ses problemi, Video görüntü problemi, Arka kamera sorunlu/çalışmıyor, Ön kamera sorunlu/çalışmıyor, Kulaklık sorunu, Ses problemi/cızırtı, Ses gitmiyor, Ses kesik kesik geliyor, Ses gelmiyor, Pil şarj olmuyor, Şarj soketi arızalı, Pil değişim talebi, Işık sensörü sorunu, Dokunmatik cam kırık/çatlak, Ekran (LCD) kırık/çatlak gibi arızaları gideriyor. Eğer cihazınızın ekranında bir sorun varsa, Cepfix.com'a girip arıza durumuna göre, cep telefonu ekran fiyatları hakkında tahmini bir bilgi edinebilirsiniz.

Siparişi verdiğiniz gün içinde İstanbul’da kapınıza kadar gelip telefonunuzu elden alan Cepfix'e, İstanbul dışında iseniz kargo ile cihazınızı iletebilirsiniz.

Cepfix, uzman ekipleri tarafından yapılan arıza tespiti sonrası onayınızla birlikte telefonunuzu tamir edip en kısa zamanda yepyeni haliyle size teslim ediyor. Bu süre zarfında hizmet numaranızı siteye girerek telefonunuzun tamir sürecini takip etme şansınız da var. Ayrıca sorularınız için 0850 532 0712'yi arayarak Cepfix müşteri hizmetlerinden destek alabilirsiniz. Tamir işlemi bitip telefonunuzu teslim aldığınızda, kapıda ister kredi kartı ile ister nakit olarak ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz.

İstanbul'da cep telefonu tamiri için doğru adres Cepfix.com

Cep telefonunuzun markasını, modelini ve arıza nedenini belirterek tahmini fiyat almak için cep telefonu tamir sayfamıza ulaşın.

 
Çağrı Merkezi 0850 532 0712