Basında

 • Elle: Teknoloji Konusunda Yeni Dostunuz

  Aralık 2016

  Cepfix'le cep telefonu tamirciniz, kapınıza kadar geliyor…

  Haberi Oku
 • Ekonomist: Cep telefonu tamirciniz kapınızda: “Cepfix”

  Aralık 2016

  Günlük hayatın vazgeçilmez parçası olan mobil cihazların tüm problemlerine pratik ve hızlı yöntemleriyle çözüm sunan “Cepfix” kullanıcıların vazgeçilmezi olma yolunda ilerliyor.

  Haberi Oku
 • Chip: Cep telefonu tamirciniz kapınızda: "Cepfix"

  Kasım 2016

  Ekranı kırılmış, çalışmayan, suya düşmüş veya çeşitli sorunları olan akıllı telefonlarınıza Cepfix ile çözüm getirin.

  Haberi Oku
 • Hürriyet: Kuryeli Tamir

  Ekim 2016

  Satılan her 4 telefondan birinin tamire gitmesi yeni girişimlerin çıkmasını sağladı. Serhan Gülfidan, Sinan Gülfidan ve Ahmet Tigrel’in kurduğu Cepfix, kuryelerle aldığı telefonları 2-3 günde tamir ederek, teslim ediyor.

  Haberi Oku
 • Bigumigu: Yerel fikirlerin keşif sahnesi

  Mart 2016

  Teknolojinin en büyük cilvelerinden birisi olan teknik arızalar kullanıcılar için kabusa dönüşebiliyor. Kırılan ekranlar, bozulan orta tuşlar en bilindikleriyken tanımlayamadığımız sorunlar da cabası. Cepfix ise teknik servis sürecini dijital ortama taşıyan ve kullanıcıları teknik servis detaylarıyla uğraştırmayan bir girişim.

  Haberi Oku
 • Webrazzi: Cepfix, akıllı telefon ve tablet tamircisini ayağınıza getiriyor

  Nisan 2015

  Kapıya servis hizmetlerin giderek arttığı bir dönemdeyiz ve Cepfix.com akıllı cihazınızı tamiri için de bu kolaylığı getiriyor. Akıllı telefon veya tablet arızalarında hızlı ve zahmetsiz bir çözüm sunuyor.

  Haberi Oku
 • Milliyet: Cep telefonu tamirini kolaylaştıran sistem

  Haziran 2015

  Akıllı telefon tamir servisi Cepfix, hızlı ve hayat kolaylaştırıcı yöntemleriyle telefonu bozulan kişilere pratik çözümler üretiyor. Telefonun markası, modeli ve arıza nedenini belirtilip 3 adımda tahmini fiyat alınan Cepfix’te hızlı bir şekilde tamir işlemine başlanıyor.

  Haberi Oku
 • Haberler.com: Cep Telefonu Tamirinin Kolay Yolu Cepfix

  Ağustos 2015

  Yenilikçi akıllı telefon tamiri servisi olan Cepfix.com, pratik ve hızlı çözümleriyle cep telefonu tamirini son derece kolaylaştıran bir sistem. Günlük hayatın vazgeçilmez parçası olan akıllı telefonlar yanlış kullanım veya herhangi bir arızalanma sonucu bozulabiliyor.

  Haberi Oku
 • Girişim Haber: Yeni Nesil Cep Telefonu Tamir Servisi: Cepfix.com!

  Haziran 2015

  Yeni nesil cep telefonu tamiri servisi olan Cepfix.com, pratik çözümleriyle akıllı telefon sahiplerinin hayatını kolaylaştırıyor. Cepfix’te telefonunuzun markası, modeli ve arıza nedenini girip tahmini fiyat alarak hızlıca tamir işlemine başlamak mümkün.

  Haberi Oku
 • Haber Aktüel: Evinizden çıkmadan telefon tamiri Cepfix.com'da

  Mayıs 2015

  Cep telefonunuz bozulduğunda o servis senin, bu servis benim koşturuyorsanız, henüz Cepfix ile tanışmadınız demektir.

  Haberi Oku
 • Son Dakika: Cepfix, iPhone İçin Teknik Servis Hizmeteri Sunuyor

  Eylül 2015

  iPhone telefonlarınız bozulduğunda kolay ve hızlı bir şekilde çözüm bulacak bir iPhone teknik servisi arıyorsanız, Cepfix ile tanışma zamanınız gelmiş demektir.

  Haberi Oku
 • Egonomik: Cepfix ile cep telefonunuzu tamir ettirmek çok kolay

  Mayıs 2015

  Gündelik hayatımızın olmazsa olmazlarından biri haline gelen akıllı telefonları bir an olsun elimizden düşürmez hale geldik. Kimi zaman iş için, kimi zaman sosyal medyayı takip etme amaçlı kimi zamanda oyun oynamak için sıklıkla kullanıyoruz. Ne kadar sağlam ve dayanıklı olsalar da onların da bir dayanma gücü var. Yanlış kullanım sonucu veya bir anlık düşmeyle telefonunuz bozulabilir veya ekranı kırılabilir. Böyle bir durumla karşılaştığınızda nereye götürsem diye düşünüyorsanız, cep telefonu ve cep telefonu ekran tamiri konusunda servisle sunan Cepfix.com’a girmeniz yeterli.

  Haberi Oku
 • Objektif Haber: Cepfix ile her marka cep telefonu tamiri çok kolay

  Haziran 2015

  Hayatımızın vazgeçilmezi haline gelen akılı telefonları gün boyu elimizden düşürmüyoruz. Durum böyle olunca hatalı kullanım veya ufak bir dikkatsizlik sonucu cihazımızda bozulma veya hasarlar meydana gelebiliyor.

  Haberi Oku
 • Webeyn: Cepfix İle Cep Telefonu Tamiri Çok Kolay

  Mayıs 2015

  Cep telefonunuzun aniden sesi gitti, ekranı kırıldı veya pili şarj etmemeye mi başladı? Bu durumda iyi bir servis bulmanız şart demektir. Bozulan akıllı telefonunuzu tamir ettirecek pratik ve hızlı bir servis arıyorsanız, Cepfix tam size göre.

  Haberi Oku
 
Call Center 0850 532 0712