Tahmini Fiyat

200 ₺

sadece hizmet bedelidir

Tamir Edilecek Cihaz

Cihazdaki sorunlar

Sepeti Gizle

Yükleniyor...

Tahmini ücret, seçmiş olduğunuz marka/model ve arızaya göre belirlenmiştir. Telefonunuz incelendikten sonra önceden belirtilmemiş bir arıza tespit edildiği takdirde fiyat güncelleme bilgisi ve onayı için tarafınıza ulaşılacaktır.

Gerçekleştirilecek muayeneden sonra belirlenen nihai fiyatın kabul edilmemesi veya cihazın onarılamayacak durumda olması halinde, İstanbul içi kurye kullanan müşterilerimizden her cihaz için minimum hizmet bedeli olan 200 TL kapıda nakit veya kredi kartı ile ya da havale/EFT yolu ile tarafınızdan tahsil edilecektir. Yedek telefon talep edilmesi halinde hizmet bedeline 100 TL eklenecektir. Garanti dahili işlem gören cihazlarda da 200 TL hizmet bedeli teslimat esnasında tarafınızdan tahsil edileceğini bilgilerinize sunarız.

Cepfix Express ile ekran ve batarya değişikliği gereken telefonunu aynı gün içerisinde, yetkili servis güvencesiyle tamir ettir ve geri al. Ek ücrete tabidir.

Cepfix Servis Yetkili Servis Noktası
Cepfix Servis'e gönderilen cihazlar, tamir sonrası Cepfix Garantisi'ne sahip olur. Yetkili servise gönderilen cihazların geçerli garantisi devam ediyorsa garanti kapsamda yapılır. Cihazın garantisi devam etmiyorsa servis tamir ücretiyle fiyatlandırılır.
Tamir talebiniz ile ilgili sizi bilgilendirebilmek için bazı bilgileriniz gerekiyor...
Cihazınızın bulunduğu adres nedir?

Bu tercih için önce teslim alma tipini seçmen gerekiyor.

Cihazınızı hangi adresten teslim alalım?
Telefonunu nereye geri getirelim?
Fatura hangi adrese kesilsin?
Ek Bilgiler
Ek Hizmetler

Tamir bedelini, cihazınızın tamiri tamamlanıp sizlere teslim edildiğinde, nakit veya kredi kartı ile ödeyebilirsiniz.

Tamir bedelini cihazınızın tamiri tamamlandıktan sonra banka havalesi ile ödeyebilirsiniz.

Üye Girişi yaparak siparişini hızlandırabilirsin...
Tebrikler!

Siparişiniz işleniyor.

Siparişinizi takip edebilmek için aşağıdaki takip numaranızı kullanabilir ya da üye girişi yaparak cihazınızın durumunu öğrenebilirsiniz. Sipariş onayı ve takip numaranız e-posta adresinize gönderilmiştir.

12345

 
Çağrı Merkezi 0850 532 0712