Ön kamera sorunlu/çalışmıyor Tamiri

Cep telefonunuzda Ön kamera sorunlu/çalışmıyor sorunu mu var?... Artık yerinizden bile kalkmadan bu sorunlara çözüm bulmanız mümkün.

Cepfix; dokunmatik cam kırıkları, dokunmatik cam çatlakları, ekran (LCD) sorunları (Kırık/Çatlak/Donuyor/Leke var/Pixel hatası gibi bir çok soruna çözüm getiriyor.

Cepfix uzman teknisyenleri tarafından yapılan arıza tespiti sonrası servis bedeline onay vermeniz durumunda, cihazınız en kısa zamanda yenilenmiş bir halde evinize teslim ediliyor. Telefonunuzun onarım sürecini takip etmek isterseniz, size verilen hizmet numarasını siteye girmeniz yeterli. Ayrıca merak ettiğiniz tüm detaylar için 0850 532 0712’yi arayarak Cepfix müşteri hizmetlerinden bilgi alabilirsiniz. Telefonu teslim alırken ödemenizi kapıda ister kredi kartı, ister nakit olarak yapabilirsiniz.

Cep telefonu tamir servisi araıyorsanız bozulan telefonlarınızın kısa sürede kullanılır hale gelmesi için akıllı cihazınızı Cepfix.com’a emanet edin. Cep telefonu ekran tamiri ve benzeri birçok hizmet veren Cepfix ile evinizden çıkmadan, yorulmadan telefonunuzu tamir ettirmenin keyfine varın.

Cep telefonunuzun markasını, modelini ve arıza nedenini belirterek tahmini fiyat almak için buraya tıklayın.

 
Çağrı Merkezi 0850 532 0712