Bluetooth problemi Tamiri

Cep telefonunuzda Bluetooth problemi sorunu mu var?... Artık yerinizden bile kalkmadan bu sorunlara çözüm bulmanız mümkün.

Cepfix; dokunmatik cam kırıkları, dokunmatik cam çatlakları, ekran (LCD) sorunları (Kırık/Çatlak/Donuyor/Leke var/Pixel hatası gibi bir çok soruna çözüm getiriyor.

Cepfix, telefonunuzda oluşabilecek ses problemi, cihazın açılmaması, pilin şarj olmaması, reset yapılamama, butonların çalışmaması, şarj soketi arızası, dokunmatik cam kırığı, panelde soyulma, hafıza kartı, ışık sensörü, kırık cam, ses tuşu, Touch ID, kulaklık, titreşim, sim kart, kablosuz ağ sorunu gibi arızaları gideriyor. Eğer cihazınızın ekranında bir sorun varsa, Cepfix.com'a girip arıza durumuna göre, cep telefonu ekran fiyatları hakkında tahmini bir bilgi edinebilirsiniz.

Cep telefonunuz bozulduğunda Cepfix’de işlemlerinizi kolay ve hızlıca yapabilmek için web sitesine üye olmanızda fayda var. Siteye üye olduğunuzda adres bilgileriniz sisteme kaydedildiği için bir sonraki siparişinizde işlemlerinizi daha hızlı yapabiliyorsunuz. Ayrıca yapacağınız tüm siparişler seçmiş olduğunuz hesaba işleneceğinden geçmişe yönelik siparişlerinizde inceleme fırsatınız da oluyor.

Cep telefonunuzun markasını, modelini ve arıza nedenini belirterek tahmini fiyat almak için buraya tıklayın.

 
Çağrı Merkezi 0850 532 0712